Zainwestuj w Token ESG
w samowystarczalnym przychodowym eko-system.net

Na rozległych wodach Błękitnego Oceanu rywalizacja nie ma znaczenia. Liczy się wykreowanie wartości dodanej i tzw. UVP Unique Value Proposition. To ekspresja, która podkreśla i przedstawia unikalną wartość, korzyść i cechy charakterystyczne Twojej oferty, produktu lub usługi. Reguły gry czekają na ustalenie. Błękitny Ocean to analogia do opisania szerszego, głębszego potencjału, jaki można znaleźć w niezbadanej przestrzeni rynkowej.

Podpowiem Ci, jak stworzyć UVP dla Twojego biznesu. Dokonam analizy, stworzę optymalny program rozwoju. Przygotuję Twoją firmę do pozyskania bezzwrotnej dotacji. Udzielę gwarancji i pozyskam tę dotację na rozwój przy minimum Twojego zaangażowania. Prowadzisz firmę w Norwegii? Chcesz pozyskać dotację? Potrzebujesz partnera do projektu z programów polsko-norweskich? Zadzwoń +47 405 81 278 lub napisz ada@ada-margo.com Masz wizję?

Innowacja to nowa kombinacja starych elementów algorytmu

Najwyższą wartością każdej organizacji jest zespół; kreatywny, uzupełniający się,
zmotywowany i zorientowany na Klienta przy jednoczesnym nastawieniu na realizację celów zrównoważonego rozwoju

Projekty

Szanowni Państwo,
Fundacja Konstelacja.org opracowała ofertę szkoleń dedykowanych dla firm, instytucji i organizacji państwowych. Nasze programy szkoleniowe są zaprojektowane, aby wspierać rozwój kompetencji w obszarze etyki stosowania sztucznej inteligencji (AI), co jest kluczowe dla zrównoważonego i odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia z etyki AI?

 • Zapewnienie zgodności z prawem: Zrozumienie i stosowanie etycznych praktyk w AI pomaga zapewnić zgodność z rosnącą liczbą regulacji prawnych na poziomie krajowym i międzynarodowym.
 • Budowanie zaufania: Firma kierująca się etyką w obszarze AI buduje większe zaufanie wśród klientów, partnerów i pracowników.
 • Przewaga konkurencyjna: Organizacje promujące odpowiedzialne podejście do AI wyróżniają się na rynku, zyskując przewagę konkurencyjną.
 • Zarządzanie ryzykiem: Szkolenia z etyki AI minimalizują ryzyko reputacyjne i operacyjne, edukując pracowników w zakresie identyfikacji i rozwiązywania dylematów etycznych.

Nasza Oferta:

1. Szkolenia Podstawowe z Etyki AI

 • Przegląd podstawowych pojęć związanych z AI i etyką.
 • Rozumienie i stosowanie globalnych standardów etycznych.
 • Warsztaty interaktywne i studia przypadków.

2. Zaawansowane Warsztaty Praktyczne:

 • Symulacje i gry decyzyjne skupiające się na rozwiązywaniu zaawansowanych problemów etycznych.
 • Projektowanie i wdrażanie etycznych algorytmów AI.
 • Indywidualne konsultacje z ekspertami etyki AI.

3. Szkolenia Dostosowane do Specyfiki Branży:

 • Programy dostosowane do unikalnych potrzeb różnych sektorów, takich jak finanse, zdrowie, edukacja, i inne.
 • Szkolenia skoncentrowane na specyficznych wyzwaniach etycznych i regulacyjnych.

4. Programy Rozwoju Liderów:

 • Rozwijanie umiejętności przywódczych w zakresie etyki AI.
 • Warsztaty na temat zarządzania różnorodnością i integracji międzykulturowej w projektach AI.

Zaproszenie do współpracy

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która nie tylko podniesie kwalifikacje Państwa zespołów, ale także wesprze rozwój strategiczny firmy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.Prosimy o kontakt, aby omówić szczegóły współpracy oraz dostosować program szkoleniowy do Państwa potrzeb.

Łączymy ludzi, podnosimy kompetencje, kreujemy hybrydy łącząc tradycję z nowoczesnością. fundacja@konstelacja.onmicrosoft.com

Z wyrazami szacunku
Ada Margo
wolontariusz Fundacja Konstelacja.org

Ekosystem EnergyTech


Ekosystem EnergyTech Diversity to hybrydowy, przychodowy i stokenizowany ekosystem interesariuszy z samowystarczalnymi zasobami i infrastrukturą SMART BUSINESS VILLAGE.


Został stworzony z myślą o realizacji 17SDGs i dla wzrostu odpowiedzialności społecznej w biznesie. Jest odwzorowaniem skalowanego modelu biznesowego (kontent 3D) w przestrzeni Metawersum, dzieki unikalnej technologii MetaspaceMaker na licencji GOD.legal (Global Omniverse Developers). Funkcjonuje ze wsparciem PR-owym humanoidalnego robota SOPHIE firmy Hanson Robotics.

ada margo

Granttoken.io - nowy innowacyjny projekt
w którym biorę udział

Grantt Token to pierwszy i jedyny na świecie token odpowiedzialny społecznie, który ma ambicje realizować 17 celów zrównoważonego rozwoju (SDG - sustainable development goals) i jest jednocześnie miarodajnym trybikiem w strukturze zielonego przychodowego ekosystemu. Zweryfikuj swój pomysł na biznes, pozyskaj finansowanie i dołącz do ekosystemu.

Ekosystem SDG - struktura"What gets measured,
gets managed".


- Peter Drucker (1909 - 2005)
Wybitny ekspert ds. zarządzania

Tworzymy:

 • narzędzia pomiaru wskaźników rezultatu w postaci cyfrowych i hybrydowych modeli gospodarczych ze zrównoważonymi ekosystemami inkubującymi kluczowe technologie,
 • narzędzia dla pomiaru rezultatów zrównoważonego biznesu, wzrostu odpowiedzialności społecznej, zielonej transformacji i dostarczenia odnośników urzędom statystycznym,
 • narzędzia obniżające ryzyko inwestycyjne dla inwestorów,
 • oraz narzędzia wsparcia w kształtowaniu i stanowieniu prawa cyfryzacji przy implementacji szybko rozprzestrzeniajacych się innowacyjnych technologii, w celu utrzymania zrównoważonej polityki cyberbezpieczenstwa na poziomie odporności państwowej i przy równoczesnym utrzymaniu wolności gospodarczej, praw człowieka i wzrostu rozwoju biznesu.

Kluczowymi narzędziami pomiaru danego celu, np. wzrostu odpowiedzialności społecznej na drodze do realizacji osiągania 17SDGs, jest tokenizacja i utworzenie public tokenów oraz nasz nowy system operacyjny dla budowy przestrzeni Metaverse z uwzględnieniem technologii blockchain.

Strategia błękitnego oceanu

To koncepcja polegająca na stałym poszukiwaniu nowych, niezajętych jeszcze przez konkurencję luk na rynku. Zamiast walczyć z rywalami o to, kto wyrwie dla siebie największy kawałek tortu, lepiej upiec go samemu. Nie trzeba się nim z nikim dzielić, ale może warto zaprosić konkurencję i umocnić siły? Myśl lateralnie!

Adriana Marglewska o Strategii Błękitnego Oceanu

Ekosystem dla sektora EnergyTech

EnergyTech Diversity to ekosystem zdywersyfikowanych zielonych technologii, w którym inkubujemy opatentowane innowacje nanotechnologiczne stworzone przez naszych naukowców. Autorką koncepcji tego modelu gospodarczego oraz oferty specjalistycznych usług building venture z obsługą inwestorów jest Adriana Marglewska.

Szczegółowe informacje na temat struktury ekosystemu oraz jego wyjątkowości znajdą Państwo na stronie: eko-system.net

Obecnie w EnergyTech Diversity inkubowana jest spółka Bjorg.tech Sp. z o.o., rozwijająca równolegle kilka projektów: SQL - Smart Quantum Laminate (multifunkcjonalny kompozyt generujący prąd), Grafenowy Generator Termoelektryczny oraz korty piezolektryczne do squasha.

Multifunkcjonalny kompozyt generujący prąd

Spółka Bjorg.tech bazuje na innowacji z obszaru fotowoltaiki: SQL Smart Quantum Laminate w technologii BIQPV (Building Integrated Quantum Photovoltaic). W skali globalnej postały dwie innowacje, wykorzystujące laminarną powłokę kwantową zaimplementowaną w innym materiale: jedna z nich to polska szyba kwantowa generująca prąd, a drugą jest właśnie nasz Smart Quantum Laminate.

Spółka Bjorg.tech koncentruje się również na badaniu i rozwoju podobnych technologii kwantowych w szerszym zakresie - zarówno w odniesieniu do innych materiałów, jak i potencjalnych nowych zastosowań. Prace badawcze realizujemy wspólnie z norweskim laboratorium Semiconductor.no AS.

Grafenowy Generator Termoelektryczny

Opatentowany Grafenowy Generator Termoelektryczny to rewolucyjne rozwiązanie stworzone przez założycieli 2DPro Sp. z o.o. Wynalazek powstał na bazie grafenu - innowacyjnego materiału zbudowanego z pojedynczej warstwy atomów węgla, który ze względu na doskonałe przewodnictwo cieplne oraz elektryczne ma szansę na zrewolucjonizowanie branży energetycznej.

Obecnie prowadzimy rozmowy z inwestorami na temat budowy prototypu łodzi ekspedycyjnej z laboratorium kwantowym, na pokładzie której połączymy trzy uzupełniające się innowacje dla generowania energii: technologię kropek kwantowych (reprezentowaną przez multifunkcjonalny kompozyt Bjorg.tech), technologię grafenową (Grafenowy Generator Termoelektryczny 2DPro, stanowiący dodatkowy napęd łodzi) oraz technologię piezoelektryczną (zaimplementowaną w podłodze jednostki oraz w kapsułowych kortach do squasha). Projekt stanowić ma istotne ogniwo w badaniach nad swoistym "łącznikiem wydajności", czyli metodologią magazynowania integracyjnego dla kilku technologii odnawialnych, dla której Bjorg.tech opracowuje właśnie studium wykonalności.

Korty piezolektryczne do squasha i innych gier zespołowych

Pierwsze na świecie kapsułowe, piezoelektrycze korty do squasha, paddle oraz tenisa w jednym, to w pełni funkcjonalne i ultranowoczesne rozwiązanie klasy premium do rozgrywek z udziałem publiczności. Wdrożone konstrukcje stają się mini-fabrykami energii, a dzięki technologii piezoelektrycznej, generują dodatkową porcję energii elektrycznej wraz z każdym krokiem graczy i każdym odbiciem piłki. Montaż prototypowych konstrukcji planowany jest - oprócz opisanej powyżej łodzi ekspedycyjnej - również na dachu jednego z biurowców w Dubaju.

Prowadzisz start up?

Szukasz wsparcia marketingowego i alternatywnego wsparcia finansowego? Masz wizję? Stwórzmy coś razem. Pomogę Ci przygotować Twój pomysł/projekt w fazie seed, abyś mógł pozytywnie zaskoczyć potencjalnego inwestora, wykonawcę lub partnera biznesowego. Pomogę Ci również wybrać najlepszą alternatywną opcję finansowania, np. dotację, grant lub crowdfunding. Jeśli Twój pomysł jest innowacyjny i jesteś otwarty na rozbudowę swojego zespołu, zaproponuję Ci partnerstwo.

Kontakt

Jestem intraprzedsiębiorcą (intrapreneur)
tworzę i wdrażam innowacyjne rozwiązania biznesowe

Moją misją jest promocja i wspieranie wzrostu przedsiębiorczości z uwzględnieniem 17 celów Agendy 2030 spisanej przez ONZ
United Nations Sustainable Development

Razem z partnerami budujemy silny przychodowy, zielony ekosystem. Zapraszamy pomysłodawców, firmy, korporacje, organizacje pozarządowe, instytucje badawczo-rozwojowe oraz gminy. Prowadzimy fundację SDG-eko-system.net w dążeniu do poprawy życia na naszej planecie.

Adriana Marglewska - Intrapreneur i specjalistka innowacyjnych rozwiązań biznesowych

Dziennikarze wspierają dobroczynne akcje
we współpracy z naszą fundacją

Na zdjęciu Konrad Piasecki z prezes fundacji Constellation.love Adrianą Marglewską.

Wierzymy, że jakiekolwiek działania stają się ważne wtedy, gdy wpływają korzystnie na społeczeństwo! Dlatego od lat szczególne miejsce w naszym styczniowym kalendarzu zajmuje Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

31. Finał WOŚP poświęcony był zagadnieniom walki z sepsą. Jak zawsze istotną część akcji stanowiły aukcje charytatywne, wśród których znalazł się mecz squasha z dziennikarzem TVN24 Konradem Piaseckim, prowadzącym "Kawy na ławę" oraz "Rozmowy Piaseckiego". Rozgrywkę wylicytowała Adriana Marglewska - intrapreneur BJORG.Tech Sp z o.o. i prezes Fundacji Konstelacja, a sam mecz rozegrany został kilkanaście tygodni później.

Aktualności

03.06.2024

Fundacja Konstelacja.org poszukuje grafika

Fundacja Konstelacja.org poszukuje utalentowanego grafika, który stworzy logo odzwierciedlające naszą misję i wartości.

17.05.2024

Bjorg.tech's Success at the World Hydrogen Summit in Rotterdam!

We are proud to announce that Bjorg.tech had the honor of participating in the prestigious World Hydrogen Summit, which took place in Rotterdam from May 12-15. With the support of the Pomerania Development Agency, especially Anna Jafra, we had the opportunity to showcase our latest achievements in BIPV technology using polyester-glass fiber composites and quantum dots.

Spotkanie w PE
04.03.2024

Wizyta w Parlamencie Europejskim - dołącz do nas lub wesprzyj organizację wyjazdu

Prezes Zarządu Fundacji Konstelacja.org Adriana Marglewska w połowie maja bieżącego roku weźmie udział w spotkaniu na temat warunków rozwoju innowacyjnych projektów na lokalnych rynkach UE. Wizyta w Brukseli zorganizowana została po weryfikacji wniosków - na zaproszenie Komisji Parlamentu Europejskiego.

Edukacja


Biznes lubi konkretne liczby i mierzalne wskaźniki. Dlatego tak wiele szkoleń dostępnych na rynku dotyczy właśnie zagadnień z zakresu zarządzania (Management) przedsiębiorstwem, wybranymi obszarami lub procesami.

Prowadząc działania edukacyjne, przekierowuję uwagę słuchaczy na przywództwo (Leadership), które okazuje się znacznie szerszą tematyką, ponieważ wpływa na całą organizację - również na relacje między ludźmi w organizacji. Dzięki dobremu zarządzaniu wiemy, co mamy robić - ale to przywództwo sprawia, że mamy motywację, by realizować cele.
Leadership vs Management

Nasi partnerzy

RIGP - logo

RIGP

Jesteśmy certyfikowanym członkami Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza

Sofic Waterlife Technology - logo firmy

Sofic Waterlife Technology

Partnerstwo biznesowe

Secret Garden

Secret Garden

Partnerstwo biznesowe

Interizon - logo firmy

Interizon

Pomorski Klaster ICT Interizon

BJORG.tech - logo firmy

BJORG.tech

Nowoczesne technologie kwantowe i nanoprzewodnikowe wykorzystane w innowacyjnych projektach

ARP Agencja Rozwoju Przemysłu - logo

ARP Agencja Rozwoju Przemysłu

Partnerstwo biznesowe

Excento Sp. z o.o. - logo firmy

Excento Sp. z o.o.

Partnerstwo biznesowe

Baltic Group Sopot - logo firmy

Baltic Group Sopot

Partnerstwo biznesowe

Hanson Robotics Polska - logo firmy

Hanson Robotics Polska

Partnerstwo biznesowe

MTA Group AS - logo firmy

MTA Group AS

Partnerstwo biznesowe

2D PRO - logo firmy

2D PRO

Partnerstwo biznesowe

"Sukcesu nie powinno się mierzyć tylko poprzez zajmowaną pozycję na rynku, którą jednostka
osiągnęła, ale przeszkodami i okolicznościami jakie ta osoba musiała pokonać"


Booker T. Washington