Na rozległych wodach Błękitnego Oceanu rywalizacja nie ma znaczenia. Liczy się wykreowanie wartości dodanej i tzw. UVP Unique Value Proposition. To ekspresja, która podkreśla i przedstawia unikalną wartość, korzyść i cechy charakterystyczne Twojej oferty, produktu lub usługi. Reguły gry czekają na ustalenie. Błękitny Ocean to analogia do opisania szerszego, głębszego potencjału, jaki można znaleźć w niezbadanej przestrzeni rynkowej.

Podpowiem Ci jak stworzyć UVP dla Twojego biznesu. Dokonam analizy, stworzę optymalny program rozwoju. Przygotuję Twoją firmę do pozyskania bezzwrotnej dotacji. Udzielę gwarancji i pozyskam tę dotację na rozwój przy minimum Twojego zaangażowania. Prowadzisz firmę w Norwegii? Chcesz pozyskać dotację? Potrzebujesz partnera do projektu z programów polsko-norweskich? Zadzwoń +47 405 81 278 lub napisz ada@ada-margo.com Masz wizję?

Innowacja to nowa kombinacja starych elementów algorytmu

Najwyższą wartością każdej organizacji jest zespół; kreatywny, uzupełniający się,
zmotywowany i zorientowany na Klienta przy jednoczesnym nastawieniu na realizację celów zrównoważonego rozwoju

Projekty

Granttoken.io nowy innowacyjny projekt
w którym biorę udział

Grantt Token to pierwszy i jedyny na świecie token odpowiedzialny społecznie, który ma ambicje realizować 17 celów zrównoważonego rozwoju (SDG - sustainable development goals) i jest jednocześnie miarodajnym trybikiem w strukturze zielonego przychodowego ekosystemu. Zweryfikuj swój pomysł na biznesm pozyskaj finansowanie i dołącz do ekosystemu.

Strategia błękitnego oceanu

To koncepcja polegająca na stałym poszukiwaniu nowych, niezajętych jeszcze przez konkurencję luk na rynku. Zamiast walczyć z rywalami o to, kto wyrwie dla siebie największy kawałek tortu, lepiej upiec go samemu. Nie trzeba się nim z nikim dzielić, ale może warto zaprosić konkurencję i umocnić siły? Myśl lateralnie!

Prowadzisz start up?

Szukasz wsparcia marketingowego i alternatywnego wsparcia finansowego? Masz wizję? Stwórzmy coś razem. Pomogę Ci przygotować Twój pomysł/projekt w fazie seed, abyś mógł pozytywnie zaskoczyć potencjalnego inwestora, wykonawcę lub partnera biznesowego. Pomogę Ci również wybrać najlepszą alternatywną opcję finansowania, np. dotację, grant lub crowdfunding. Jeśli Twój pomysł jest innowacyjny i jesteś otwarty na rozbudowę swojego zespołu, zaproponuję Ci partnerstwo.

Kontakt

Jestem intraprzedsiębiorcą (inteapreneur)
tworzę i wdrażam innowacyjne rozwiązania biznesowe

Moją misją jest promocja i wspieranie wzrostu przedsiębiorczości z uwzględnieniem 17 celów Agendy 2030 spisanej przez ONZ
United Nations Sustainable Development

Razem z partnerami budujemy silny przychodowy, zielony ekosystem. Zapraszamy pomysłodawców, firmy, korporacje, organizacje pozarządowe, instytucje badawczo-rozwojowe oraz gminy. Prowadzimy fundację SDG-ecosystem.org w dążeniu do poprawy życia na naszej planecie.

Aktualności

29.05.2023

Nominacja

Charyzmatyczna Intraprzedsiębiorczyni. Liderka kreowania innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Jestem intraprzedsiębiorcą. Tworzę i wdrażam innowacyjne rozwiązania biznesowe. Moją misją jest zielona transformacja i zrównoważony rozwój ekosystemów. Wraz z partnerami pozyskuję dotacje na rzecz ekosystemu inkubującego. Tworzymy i rozwijamy spółki technologiczne w utworzonym modelu biznesowym jakim jest samowystarczalny eko-system.net interesariuszy ( infografika pokazuje ten model biznesów)

29.05.2023

Wywiad dla Business Woman & Life: Innowacja to moje drugie imię

Przedsiębiorcy nie wykorzystują dostępnych możliwości rozwoju w obawie, że ich produkt lub usługa nie są innowacyjne. Tymczasem wystarczy niewielka zmiana, by zmienić bieg biznesowych zdarzeń – mówi Ada Margo intraprzedsiębiorczyni i strateg bazujący na filozofii Błękitnego Oceanu i Kaizen.

Edukacja


Biznes lubi konkretne liczby i mierzalne wskaźniki. Dlatego tak wiele szkoleń dostępnych na rynku dotyczy właśnie zagadnień z zakresu zarządzania (Management) przedsiębiorstwem, wybranymi obszarami lub procesami.

Podczas moich szkoleń przekierowuję uwagę uczestników na przywództwo (Leadership), które okazuje się znacznie szerszą tematyką, ponieważ wpływa na całą organizację - również na relacje między ludźmi w organizacji. Dzięki dobremu zarządzaniu wiemy, co mamy robić - ale to przywództwo sprawia, że mamy motywację, by realizować cele.

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

Masz pytania?
Może rozpoczniemy współpracę?

Skontaktuj się ze mną. Uwielbiam nowe wyzwania, innowacyjne projekty, służyć pomocą innym, łączyć partnerów biznesowych w nowych przedsięwzięciach, kreować wartość dodaną i odnajdywać rozwiązania, które dają natychmiastowy efekt.

Nasi partnerzy

RIGP

RIGP

Jesteśmy certyfikowanym członkami Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza

Sofic Waterlife Technology

Sofic Waterlife Technology

Partnerstwo biznesowe

Secret Garden

Secret Garden

Partnerstwo biznesowe

Interizon

Interizon

Pomorski Klaster ICT Interizon

BJORG.tech

BJORG.tech

Nowoczesne technologie kwantowe i nanoprzewodnikowe wykorzystane w innowacyjnych projektach

ARP Agencja Rozwoju Przemysłu

ARP Agencja Rozwoju Przemysłu

Partnerstwo biznesowe

Excento Sp. z o.o.

Excento Sp. z o.o.

Partnerstwo biznesowe

Baltic Group Sopot

Baltic Group Sopot

Partnerstwo biznesowe

Hanson Robotics Polska

Hanson Robotics Polska

Partnerstwo biznesowe

MTA Group AS

MTA Group AS

Partnerstwo biznesowe

2D PRO

2D PRO

Partnerstwo biznesowe